KONST / Litografier / Färglitografi 13475172
nr 1347 5172
Leopold Fare
(1926-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 215/360, Motivet: 41x58cm
Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
tisdag 15 september 2020
kl 01:43:20
Leopold Fare
Läs mer om Leopold Fare